Hakkımızda

Vetra Bilişim; mühendislik alanlarında uzman kadrosuyla Otomatik Tanımlama / Veri Toplama (OT/VT) sektöründeki tecrübesini, makine imalatı ve otomasyon tecrübesiyle birleştirerek, print&apply aplikatör imalatıyla 2020 yılında faaliyete başlamıştır. Bir Ar-Ge firması olarak faaliyete başlayan Vetra, İzmir İTOB OSB Teknoloji Geliştirme Bölgesi içinde yer almaktadır.

İmalatının yanı sıra müşterilerinin dijital dönüşüm süreçlerinde, RFID ve otomasyon Sistemleri üzerine bir çok başarılı projeye imza atmıştır.

OT/VT alanında öncü markalara ait el terminali, barkod yazıcısı ve okuyucusu, endüstriyel tablet bilgisayar, kablosuz haberleşme altyapısı, RFID donanımları ve sarf malzeme çözümleriyle de müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Güçlü mühendislik hizmetleri, çözüm odaklı proje yönetimi, satış öncesi ve sonrası desteği ve teknik servis hizmetini başarı ile sürdürmektedir.

Vetra Bilişim; sürekli iyileştirme ve hızlı çözümler ile hizmet kalitesini her an yükseltmeyi ve müşteri beklentisini en iyi şekilde karşılamayı hedeflemektedir. Müşterilerimizin bütün ihtiyaçlarına anahtar teslim çözümler üreterek, tek noktadan hizmet sunma amacında uzun soluklu çözüm ortaklığı hedefimizdir.