Sarf Malzemeler

Barkod Etiketleri

Rulo Etiketler;

Başlıca hammadde olarak kuşe, eko termal,lamine termal, deepfreeze vellum, kırılgan , PP Termal, Polietilen, PP Tyre, PP Opak, Şeffaf, Metalize, baskılı ve baskısız etiketler üretmekteyiz.

Kuşe Etiketler

İstenilen ebatlarda istenilen adetlerde üretilebilen ve yüksek adetlerde önemli bir maliyet avantajı sağlayan Kuşe Etiketler, mat, yarı mat ve parlak seçenekleri ile üretilmektedir. 
Laminasyon uygulaması yaparak etiketin yüzeyini ilave malzemeyle koruyor, direnç ve ürün ömrü yönünden iyileştirilmeler sağlıyoruz.

Hastane Bileklikleri

Güncelleniyor

RFID Etiket ve Tag

Başarılı bir RFID çözümü, yüksek performans gösteren termal etiket ve taglere ihtiyaç duyar. Vetra; RFID hakkındaki her şey konusunda güvenilir uzmanınızdır. Uygulamanız için kişiselleştirilmiş, uçtan uca RFID çözümleri sunarız – doğru malzemeler ve yapışkanlarla imal edilmiş, önceden test edilmiş RFID etiketlerinin yanı sıra yüksek performans gösteren tag ve çipler dahildir. Global çözüm ortaklarımız sayesinde hızlı tedarik sürelerimizle projelerde fark yaratmaktayız.

Ribbonlar

Düşük kaliteli termal ribbonlar, başarısız etiket performanslarına, yazıcı kafalarının hasar görmesine, üretkenlik kaybına ve nihayet karda azalmaya neden olabilir. Bu durumları önleyebilirsiniz. 

WAX RİBBON

Genel amaçlı ve ekonomik transfer ribbonudur. En iyi performansı hamur bazlı, yırtılabilen kağıt etiketlerde gösterir. Çözücü kimyasalların ve dış ortam etmenlerinin yoğun olduğu durumlarda tavsiye edilmez. Plastik bazlı yırtılmayan etiketlerde kullanılmaz.

WAX RESİN RİBBON

Hamur bazlı ve plastik bazlı etiketlerde kullanılabilir. Wax ribbon ve Resin ribbon arasında bir baskı performansı gösterir.

RESİN RİBBON

Güçlü yapışma performansından dolayı genel olarak plastik bazlı etiketlere alınan baskılarda kullanılması tavsiye edilir. Hava şartları , güneş ışığı , çözücü kimyasallar , yağ ve toza karşı en yüksek direnci gösterir. Anti-statik özelliğe sahiptir ve yapısında % 98 reçine – %2 bal mumu barındırır.